Pierwszy test na minus

Drużyna seniorów ma za sobą pierwszy mecz sparingowy, przygotowujący do rundy wiosennej. W sobotę 23.02 na boisku w Nowym Targu podopieczni trenera Stramy podejmowali juniorów NKP Podhale Nowy Targ występujących na co dzień w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych...

Przez większość spotkania to zawodnicy gospodarzy byli stroną dominującą, a szczególnie w drugiej połowie. Pierwsze 45 minut były jeszcze poprawne w wykonaniu Skalnych i to oni schodzili na przerwę prowadząc 1-0. W drugiej odsłonie zmiany personalne oraz zmiana systemu gry nie przełożyły się na lepszą grę. Tymczasem młodzi nowotarżanie rozkręcili się i zdecydowanie ruszyli do ataku. Efektem tego były 3 stracone przez nasz zespół bramki.

Widoczne w tym spotkaniu były na pewno błędy spowodowane dłuższym "rozstaniem" z boiskiem. Na innym etapie przygotowań jest też drużyna juniorów NKP, dla której był to już trzeci sprawdzian. Najważniejsze jednak to skorygować wszystkie błędy w kolejnych sparingach.

NKP Podhale juniorzy - Skalni Zaskale 3:1

bramka dla Skalnych: Czajkowski

SKŁAD: Rabiasz(Udziela 46') - M.Łęczycki, Strama, Strug - Zagata(Waliczek 46'), Gacek(Stanek 46'), Czajkowski, Szeliga - Król(Sarniak 46'), Truty (K.Łęczycki 70'), Łukaszczyk